Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vaše náměty

poslední námět

 

 Máš nějaký nápad jak cokoliv zlepšit? Neboj se a pošli ho! Děkujeme.

 

Námět: "Dobrý den, koukala jsem do fotoalba a nejsou tam žádné fotky bylo by dobré je sem dát. Potom ještě nejsou napsaná jména žáků v parlamentu mohla by se sem také dát..
Děkuji a Nashledanou."

Odpověď: Fotky budou přidány, až nějaké dostanu (budu rád, když mi je někdo pošle na e-mail zs.usovice@email.cz). Jména členů budou ihned po prázdninách přidána (dodá mi je pí. uč. Klečková). H.K.  (Splněno: jména členů)


 

 Námět: "721184882"

Odpověď: Co je to??? Telefonní číslo? H.K. 


 

 Námět: Sára Štefanová: "Promiňte že to píšu zrovna sem ale nikam jinam nejdou přidávat komentáře.Chtěla bych vám říct tohle:Protestuji proti obědům v ŠJ.Je to nespravedlivé,protože první stupeň a druhý stupeň má jiné jídlo.A taky mi vadí že když máme například k obědu smažený sýr tak že dostaneme jen maličkatou šišku a víc nám nepřidají,takže stejně doma si musím dát něco k jídlu.a kuchařky jsou nepříjemné."

   "Co se týká anket na této stránce nejde mi v nich hlasovat.Tak to píšu sem.Chtěla bych jak je vjedné anketě napsáno jestli chceme místo zvonění hudbu tak to bych určitě chtěla.A jak se v jedné anketě ptají:Chcete v jídelně stré tácy,Tak to bych určitě taky chtěla ,protože na ty nové tácy se nic nevejde."

Odpověď: Přidal jsem hlas pro: hudbu a staré tácy. Prosím o popis chyby (do komentářů) (např. hláška) a typ internetového prohlížeče. (pro vylepšení). Děkuji, H.K.


 

Námět: "Chtěla bych vás poprosit, jestli by jsme alespoň o velké přestávce nemohli chodit a dí­vat se na \"obrázky\" na chodbě. Protože nám jednou dala paní­ učitelka testí­k na to, co na obrázcí­ch na chodbě bylo a mně bylo lí­to, protože to nikdo nevěděl. Paní­ učitalky nás na chodbu nachtějí­ pouštět a ří­kají­ že tam nemáme co dělat. Jestli by se s tí­m nedalo něco dělat. Děkuji

Odpověď: Podle školního řádu, část "Pro žáky školy", bod 13., se smí o velké přestávce volně pohybovat po chodbě (na svém patře):

"13.   Přestávky využívají žáci k relaxaci a hygienickým potřebám. O velké přestávce se mohou žáci volně pohybovat na příslušném stupni školy. Musí přitom dodržovat pravidla slušného chování a bezpečnosti. O tzv. malých přestávkách se žáci zdržují ve třídách. Žáci 2. stupně, kteří přecházejí na vyučování do jiné třídy, uklidí po každém ukončení hodiny třídu a přejdou ukázněně do určené učebny."

Námět: dobrý den chci hovoř™it za celou 8.A, jde o školní­ jí­delnu...všimli jsme si nedostatečně› umytých skleniček! když se do nich nalije pití tak v nápoji plave jí­dlo.. dě›kujeme za pochopení­!! :)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

skolni taci

(NEZVEREJNUJI, 12. 12. 2011 22:34)

dobri den myslim ze mluvim i za nektere zaky jak uz bylo uvedeno chtel bych zmanit skolni tace.na tydletace se opravdu nic nevejde .jednou sem dokonse videl ze jedne holce padala skleni cka z tace protoze se ji uz tam nic neveslo dekuji za pochopeni.

v pořádku

(terry.kotoun, 25. 5. 2011 19:30)

TAK už je to dobré.Už to vím. :)

Re: v pořádku

(Admin, 25. 5. 2011 20:55)

Můžu smazat tyto komentáře ("nevim" a "v pořádku")?

nevim

(terry.kotoun, 25. 5. 2011 19:29)

prosim jak se prihlasim na KOMENTARE?

...

(Путин, 24. 11. 2010 21:17)

Jednou jsem potkal Dr.House a ohrožoval mě recepty. Potom mě praštil hůlkou.

Přestávka

(Kateřina Sysalová, 30. 5. 2010 12:33)

Chtěla bych se zeptat jesli by se nedalo něco udělat v souvislosti s přestávkami a jejich využitím
,kdy ze strany žáků by byl zajem v průběhu tohoto volna na chodbách prostudovávat nástěnky.
Důvodem je, že o přestánkách nás nechtějí na chodby pouštět,a potom když píšeme test z toho
,co na násťence je, nikdo to neví.
Předem děkuji za odpověď K.S.

Re: Přestávka

(David Fiala, 24. 11. 2010 18:57)

To je jasný to dělaj pořád a nechtěj s náma mluvit a navíc sami porušujou školní řád ale já a holky ode mne ze třídy píšeme proti tomu petici pak ji předložim bud na příští scházce po novém roce nebo učitelského sboru máme 56podpisůzatim

Už toho mam dost

(David Fial, 18. 11. 2010 21:02)

Jsem člen žákovského parlamentu a vadí mi jak už zminovali že je to jídlo jiné pro 1. a2.stupen pořád nám slibujou hory doly ale nikdy se nic neděje a navíc snáma odmítaj komunikovat a rozhodně bych chtěl starý tácy a navíc jak už bylo zmíneno nás o velký přestávce nahánej do třídy a to mi taky vadí něco si odhlasujem oni nám to odkejvaj a pak se nic neděje je to normální?????????????Tý jídelny mam prostě dost a je to nefér a vždycky nás odbyjou tak sem nechodtě a když přídem s nápadem tak ho chtěj hned vyškrtat prostě je to na nic!!!!!!!!!!!!!Děkuju za odpověd D.F.